Medaile Velitelství speciálních námořních operací

Kód: 05US029
Neohodnoceno
219 Kč
Skladem (6 ks)

Velitelství speciálních námořních operací USA - WARCOM

Detailní informace

Detailní popis produktu

United States Naval Special Warfare Command (USNSWC), také známé jako (NAVSPECWARCOM a WARCOM) WARCOM, pocházející z nekonvenčních námořních jednotek vytvořených během druhé světové války, byl založen 16. dubna 1987 na námořní základně Coronado v San Diegu v Kalifornii. Jejím posláním je poskytovat vedení, doktrinální vedení, zdroje a dohled nad speciálními operacemi prováděnými v námořním a přímořském prostředí. WARCOM se specializuje na širokou škálu taktických oblastí, včetně nekonvenčního válčení, přímé akce, boje proti terorismu, speciálního průzkumu a obnovy personálu.
WARCOM je organizován primárně kolem osmi týmů Navy SEAL , tří týmů speciálních lodí a různých podpůrných velitelství, celkem přibližně 9 200 zaměstnanců. Jednotky mohou operovat samostatně, jako součást bojových skupin námořních lodí a připravených obojživelných skupin, nebo integrované s jinými americkými speciálními silami. S využitím námořních lodí, ponorek a zámořských zařízení mohou být síly WARCOM rychle rozmístěny po celém světě.

Dodáváno včetně ochranné plastové etuje. Pro udržení vzhledu medaile je výrobcem doporučováno zdržet se jakéhokoli přímého styku s povrchem medaile.
Průměr 40 mm.